Hlavní navigace

Mistrovství světa v kopané 2006

Sdílet

Server DigiZone.cz pro vás připravil speciální servisní přílohu věnovanou šampionátu z pohledu televizního diváka. Přinášíme vám v ní přehled přímých přenosů na televizních stanicích dostupných v České republice, informujeme o digitálních novinkách spuštěných u příležitosti MS 2006 a poradíme vám, jak přijímat digitální programy zaměřené na tuto akci.

Letošní Mistrovství světa v kopané – FIFA World Cup 2006 proběhne od pátku 6. června do pátku 9. července ve dvanácti německých městech: Berlíně, Dortmundu, Frankfurtu nad Mohanem, Gelsenkirchenu, Hamburku, Hannoveru, Kaiserslauternu, Kolínu nad Rýnemm Lipsku, Mnichovu, Norimberku a Stuttgartu.

Příloha je rozdělena do tří částí. První obsahuje základní informace o šampionátu, přehled televizních přenosů a doplňkových interaktivních služeb k mistrovství, které mohou využít fanoušci přímo v České republice. Druhá část je věnovaná přímo digitálnímu vysílání a technologickým novinkám spouštěným u příležitosti této akce. V poslední části vás seznámíme s možnostmi příjmu digitální televize v České republice prostřednictvím všech dostupných vysílacích platforem včetně internetu.

Věříme, že vám naše příloha poslouží jako dobrý průvodce touto mimořádnou sportovní událostí a že budete společně s námi držet palce české reprezentaci.

Pro ty z vás, které zajímají informace o MS ve fotbalu z pohledu financí, připravil server Měšec.cz pokračování přílohy, v níž naleznete podrobnosti týkající se vstupenek na zápasy, dopravy a ubytování v místě konání šampionátu nebo zajímavosti ze světa sázkových kanceláří.

Vyhrajte set-top-box

TechniSat Digit - soutez

U příležitosti mistrovství světa ve fotbale a představení nálepky „Umí dobře česky“ pro vás DigiZone.cz připravila soutěž o set-top-boxy. Stačí odpovědět na tři jednoduché otázky a mít trochu štěstí. Chci vyhrát set-top-box.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).