Hlavní navigace

Jakých chyb bychom se měli vyvarovat?

Sdílet

Při výběru dodavatele internetového obchodu by se obchodník měl dívat především na počet a kvalitu referencí a zaměřit se na takové systémy, které umožňují snadnou rozšiřitelnost a změny funkcionality.

Za zcela základní pravidlo je však možné považovat to, aby systém umožňoval snadnou úpravu designu nebo rovnou nasazení zcela unikátního profesionálního vzhledu.
Bohužel stále existují systémy, které toto neumožňují.
Většina začínajících obchodníků toto nevidí jako důležitou věc, ale postupem času zjistí, že profesionální obchod nemůže fungovat na neprofesionálním designu, což už zpravidla bývá pozdě.

Další dobrou radou by mohlo být rčení: nejsem dost bohatý na to, abych kupoval levné věci. Samozřejmě nelze to vztáhnout všeobecně, ale v některých případech to platí velmi trefně.
Pokud to s e-byznysem myslíte vážně, pak při využití služeb některého levného řešení můžete narazit na to, že abyste svůj shop uvedli do provozu, budete investovat velké úsilí a mnoho času a ve finále zjistíte, že toto řešení je funkčně natolik slabé, že nemůže vyhovovat vašim požadavkům a rozhodně neumí být nástrojem, které Vám pomůže prorazit ve velké konkurenci ostatních obchodů.

A rada na závěr? Nespěchejte!
Než se pro to či ono řešení rozhodnete, zjistěte si maximum dostupných informací od poskytovatele, pokud je to možné, řešení si bezplatně otestuje a teprve poté se rozhodujte.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).