Hlavní navigace

Lupa dnes

Sdílet

Konference

Lupa je dnes jediným zpravodajským médiem, které se systematicky věnuje mapování českého internetového prostoru. Na denní bázi referuje o novinkách a trendech, přináší exkluzivní rozhovory s osobnostmi internetového prostředí, analyzuje telekomunikační, e-byznysové a mediální prostředí. Představuje diskusní centrum pro lidi z oboru, kteří si se zaujetím vyměňují názory jak pod redakčními texty, tak pod čtenářskými blogy. A stejně jako dříve i dnes Lupa staví na výrazném a originálním autorském pohledu a poskytuje prostor nepřehlédnutelným osobnostem se silnou zkušeností.

Konference

Lupa zároveň v posledních letech rozšířila svou působnost mimo online prostředí prostřednictvím pořádání odborných a společenských událostí, které na sebe obrátily výraznou pozornost. Ať už se jedná o anketu Křišťálová Lupa, pravidelnou bilanční konferenci Czech Internet Forum nebo komornější setkávání s osobnostmi českého Internetu v rámci NetClubu.

Všechny zmíněné aktivity zajišťují kromě redakce samotné i další členové týmu vydavatelství Internet Info. Seznámit se s nimi můžete na speciální stránce přílohy.

A jako perličku na závěr jsme pro vás připravili několik zajímavých statistických údajů, které snad nepotvrdí obvyklou tezi a nebudou nudné. Pokud snad ano, vynahradíme vám to výběrem těch nejpůvabnějších e-mailů, které nám dorazily do redakční schránky v poslední době.

Přejít na předchozí kapitolu                P­řejít na další kapitolu

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).