Hlavní navigace

AQUA

Sdílet

Dostupnost a typy set-top-boxu

Společnost Aqua nabízí digitální kabelovou televizi pouze těm zákazníkům, kteří si od ní objednávají alespoň základní programovou nabídku v analogu. V průběhu letošního roku chce nabídnout jak programy, které už šíří po kabelu v analogové podobě, tak nové stanice, jež se v analogu vůbec neobjeví. Firma zatím neuvádí, jaký typ kabelového set-top-boxu bude ke službě nabízet, na svém webu ale inzeruje, že půjde o přijímače kompatibilní s kódovacím systémem Conax, v němž vysílají všichni operátoři digitální kabelové televize v České republice.

Aqua chce set-top-boxy divákům zapůjčovat, zatím nehovoří o jejich prodeji do osobního vlastnictví. Přijímač bude spárovaný s dekódovací kartou a vzhledem k tomu, že firma zatím nehodlá nabízet programy ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV), zřejmě se bude jednat o základní typ Handan CV-5000.

Nejpoužívanější kabelový set-top-box v České republice
Handan CV-5000

Handan CV-5000

Kabelový digitální přijímač o rozměrech 25 cm x 4 cm x 20 cm se čtečkou dekódovací karty pro příjem placených programů. Ovládací menu a EPG (Elektronický programový průvodce) i přiložený návod jsou v českém jazyce. Set-top-box má vlastní dálkové ovládání a je vybaven elektronickým rodičovským zámkem, který zabrání dětem sledovat nevhodné pořady.

Manuál v češtině (PDF, 1,5MB)

Programová nabídka a ceník

K základní nabídce analogové kabelové televize Aqua lze získat zdarma balíček nových povinně šířených televizních programů D1, který bude postupně obsahovat šest stanic (členy Asociace digitálních televizí). Kromě nich doplní do rodinné nabídky kabelové televize přes společné televizní antény digitální vysílání televize Prima. Základní nabídku DVB-C označovanou D3 bude tvoří osm českých a slovenských televizních programů. K nim je možné dokoupit prémiovou nabídku D2 s třemi filmovými a dvěma sportovními programy. Ceny operátor na svém webu neuvádí. Pro porovnání: digitální televize IPTV od této společnosti.

Základní nabídka digitálních programů

Základní nabídka od AQUA
TV Barrandov 2008 růžové mini
TV Febio TV logo zmenšené
TV Z1 logo 2008 perex
TV Óčko logo
TV Pohoda logo
Subjekt RTA logo

Pozn.: Z těchto programů zatím vysílají Óčko, Z1 a TV Barrandov, ostatní se připravují na zahájení vysílání a budou zařazeny poté

Digitální balíček PLUS1

Programy balíčku PLUS1 od AQUA
TV ČT 1 logo 2007 zmenšené
TV ČT 2 logo 2007 zmenšené
TV ČT 4 Sport logo 2007 zmenšené
TV ČT 24 logo 2007 zmenšené
TV Nova logo
TV Nova Cinema 2008 mini
TV Prima logo 2008 zmenšené
TV Prima Cool 2009 logo
TV2 FilmBox logo
TV Filmbox Extra
TV2 Film+ logo 2008
TV2 Sport1 logo 2008
TV Nova sport
TV2 Sport 5
TV2 Extreme Sport logo
TV2 DoQ logo
TV2 Nat Geo Wild logo
TV2 Arte logo
TV TA3 logo
TV2 Sky News logo
TV2 Spektrum logo
TV Leo logo
TV2 Private Spice logo
TV2 Fishing and Hunting Channel

Doplňkové služby

Elektronický programový průvodce (EPG), teletext, rodičovský zámek.

Kontakt pro zákazníky


Zákaznická linka: 603 373 354

e-amil: silbersky@mora­vanet.cz, aqua@moravanet.cz

web: www.moravanet.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).