Hlavní navigace

Selfnet brněnské společnosti itself

Sdílet

Společnost itself přináší pod značkou Selfnet domácnostem internetové připojení k metalické a optické síti, digitální kabelovou televizi a IPTV televizi Selfnet TV. Všechny tyto služby jsou dostupné ve více než čtyřiceti obcích a městech na jižní Moravě.

Technické řešení

Digitální kabelovou televizi Selfnet lze sledovat na set-top-boxu TechniBox K1 CSP, který umožňuje příjem SD i HD kanálů, nebo lze využít CA modul. S použitím CA modulu je zobrazení HD kanálů závislé na vlastnostech televizoru. 

Obě zařízení lze zakoupit nebo si pronajmout, aktuální ceny jsou k dispozici v ceníku na webu www.selfnet.cz.

TechniBox K1 SCP


Autor: itself

Set-top box TechniBox K1.

TechniBox K1 je digitální kabelový set-top-box s DVB-C tunerem pro příjem stanic v SD (MPEG2) i HD (MPEG4) rozlišení. Umožňuje sledování digitálního vysílání v plné HD kvalitě (Full HD). 

Set-top box je možné připojit k televiziHDMI nebo SCART kabelem. TechniBox K1 je vyznačuje jednoduchým ovládáním s rychlou odezvou a malou spotřebou elektrické energie. Jedná se o set-top box vhodný především ke starším televizorům, kde není možné využít CA modul, nebo kde televizor není vybaven DVB-C tunerem.

CA modul


Autor: itself

Dekódovací CA modul je zařízení, které plně nahrazuje set-top box. Vkládá se přímo do CI slotu televizoru s DVB-C tunerem. Jeho výhodou oproti set-top boxu je skutečnost, že k ovládání televizoru stačí pouze jeden ovladač.

Programová nabídka a ceník

Základní nabídka nazvaná Pro začátek obsahuje více než sedm desítek stanic. K této nabídce lze dále přidat některou ze tří tematických nabídek pojmenovaných Rodina, Volný čas a Sport a zábavy, nebo si vytvořit vlastní, složenou z pěti, deseti nebo patnácti vybraných kanálů. 

Celkově je v síti Selfnet dostupných 173 televizních kanálů, z toho 58 v HD rozlišení. Aktuální ceník včetně všech programových nabídek je dostupný na webu operátora.

Kompletní ceník s můžete stáhnout ve formátu *.pdf.

Kontakt pro zákazníky

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).