Hlavní navigace

MTV Unlimited

Sdílet

Jak tuto službu naladit

MTV Unlimited vysílá prostřednictvím družice Astra 1M na pozici 19,2 stupně východně, podobně jako tomu bylo dříve u české placené satelitní platformy UPC Direct. Na tu je třeba nastavit satelitní parabolu, což je dobré svěřit spíše odborníkovi nebo profesionální fir­mě.

Na následujícím obrázku je mapka pokrytí družice Astra 1M, kterou používá MTV Unlimited pro šíření svých programů ve střední a západní Evropě:

Družice, z níž vysílá služba MTV Unlimited
Družice/pozice Satelit Mapa pokrytí
Astra 1M (19,2°E)
Astra 1M
Astra 1M mapka

Zdroj: SES Astra

Satelitní komplet

Soupravu pro příjem satelitní služby MTV Unlimited si musí zájemce obstarat sám. Jinými slovy, narozdíl od služeb UPC Direct nebo Digi TV operátor ani prodejci dekódovacích karet nedodávají zákazníkovi předem vybraný set-top-box a satelitní parabolu. Je proto dobré obrátit se na nejbližšího prodejce satelitní techniky a konzultovat s ním, jaký přijímač je pro sledování MTV Unlimited nejvhodnější. Vzhledem k typu kódování programů je ale nutné, aby přijímač obsahoval dekodér Conax. Přístup ke službě probíhá prostřednictvím dekódovací karty TechniRadio.

U satelitní antény postačí průměr okolo 60 cm; protože programy vysílané v rámci MTV Unlimited využívají družic Astra, jsou ve vhodném postavení vůči střední Evropě a jsou velmi dobře zachytitelné. Kromě kódovaných programů v rámci MTV Unlimited na této pozici vysílá také obrovské množství zejména německých a rakouských televizních stanic.

Programová nabídka a ceník

MTV Unlimited karta

V rámci služby MTV Unlimited vysílá šest hudebních televizních kanálů a dalších osmnáct satelitních rádií (označovaných samostatným názvem služby TechniRadio). Zájemce si musí od prodejce satelitní techniky koupit dekódovací kartu s předplaceným přístupem na jeden, tři, šest nebo dvanáct měsíců. Přímo v České republice nabízejí vybraní prodejci pouze kartu s ročním předplatným, která vyjde v přepočtu asi na 1 500 korun včetně DPH. Objevují se ale i dobíjecí kupony, které platnost karty prodlouží na libovolné období podle výše zmíněných variant. Podrobný ceník (v eurech) na německém trhu zde.

Televizní programy ve službě MTV Unlimited

Programy v televizní nabídce služby MTV Unlimited
TV2 MTV Rocks logo 100
TV2 MTV Dance logo 100
TV2 MTV Hits logo 100
TV MTV 100
MTV Music
TV2 VH1 Europe logo 2010
TV2 VH1 Classic logo

Zdroj: MTV Unlimited

Doplňkové služby

Podle typu set-top-boxu může divák využívat elektronického programového průvodce (EPG), tedy informace o vysílaných pořadech a jejich přehled na sedm dní dopředu, rodičovský zámek, u dvoutunerových přijímačů je možnost nahrávání. Veškeré další služby záleží čistě na tom, jaký přijímač si divák pořídí a které služby ta která televizní stanice nabízí.

Kontakty pro zákazníky

Tel.: 0 180 5005 910 (0,12 euro/min. pro volající z Německa)
e-mail: —
Web: www.mtv-unlimited.de

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).